خانه / چسب / چسب برق / خریدار رول چسب برق ارزان قیمت

خریدار رول چسب برق ارزان قیمت

خریدار رول چسب برق ارزان قیمت همیشه به دنبال این است که بتواند نوارچسبی با کیفیتی عالی و همچنین قیمتی مقرون به صرفه تهیه کند و در عین حال از خرید خود رضایت کامل را داشته باشد.

ایا با چسب برق اشنایی دارید؟

خریدار رول چسب برق

همه ما با انواع مختلفی از چسب ها تا حدودی اشنایی داریم و در زندگی روزمره بر اساس نیاز از هر کدام از انها استفاده میکنیم چسب ها را به صورت کلی در دو دسته صنعتی و عمومی قرار میدهند چسب برق اما یکی از انواع مختلفی از چسب ها است که میتوان ان را در هر دو دسته صنعتی و عمومی جای داد چسب برق یک چسب نواری شکل است که معمولا از جنس پلاستیک و وینیل تهیه میشود از این چسب در عایق سازی وسایل الکتریکی و سیم های برق استفاده میشود برای جلوگیری از برق گرفتگی این چسب نقش مهمی دارد.

خریدار رول چسب برق

همه ما با برق و خطرات ان اشنایی داریم و میدانیم که در هنگام کار با ان باید نکات ایمنی را رعایت نماییم و اگاه هستیم که نقاطی که مربوط به متصل شدن دو فاز الکتریکی است از حساس ترین و خطر ساز ترین نقاط در صنعت برق میباشد برای جلو گیری از بروز حادثه معمولا برق کاران از چسب نواری برق استفاده میکتتد.

کارخانجات بسیاری در زمینه تولید رول چسب برق فعالیت دارند که محصولات خود را براساس تکولوژی های مدرن تولید میکنند و به بازار عرضه مینمایند این مراکز چسب نواری برق را در رنگ های مختلفی تولید میکنند که هر رنگ اطلاعات مهمی در مورد سیم ها در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهد.

انواع مختلفی از رنگ های چسب برق

خریدار رول چسب برق

چسب برق را بر اساس رنگ ان دسته بندی میکنند رنگ هایی که در تولید چسب برق استفاده میشود به قرار زیر است :

مشکی
قرمز
زرد
ابی
نارنجی
خاکستری
سبز

که هر کدام از این رنگ ها دارای اطلاعاتی در مورد سیم ها میباشند در استاندارد های بین المللی برای هر رنگ نشانه ای تعیین شده است در این استاندارد ها از رنگ مشکی در ولتاژ پایین و فاز دوم استفاده میشود.

رنگ قرمز نشانه پوسته و برق ۴۱۵ ولت سه فاز است .

رنگ نارنجی نشانه پوسته و از ابزار های باغبانی میباشد .

رنگ ابی نشانه سیم کشی های ۱۱۰ ولتی است .

رنگ خاکستری ولتاژ پایین و فاز سوم را نشان میدهد.

و در نهایت در این استاندارد ها اتصال سیم را با رنگ زرد و سبز نشان میدهند .

خرید چسب برق ارزان قیمت

چسب برق ها با کیفیت های متفاوتی تولید میشوند بر همین اساس قیمت انها با هم فرق میکند شما میتوانید برای اطلاع از قیمت ها باما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش : میرشفیعی
راه های ارتباطی با ما:
شماره موبایل: 09120525367
پست الکترونیکی: info@bazod.ir

مطلب پیشنهادی

خرید انواع چسب برق

سایت انلاین خرید انواع چسب برق

خرید انواع چسب برق خود را از سایت های آنلاین ما تهیه کنید و از …

بازرگانی بازود