خانه / چسب / فروش عمده چسب موکت به قیمت درب کارخانه

فروش عمده چسب موکت به قیمت درب کارخانه

فروش عمده چسب موکت با برندهای مختلفی انجام می شود. این محصول برای چسباندن انواع موکت و کفپوش بر روی سطح مورد استفاده قرار می گیرد. در صورت به کار بردن روش صحیح استفاده از چسب موکت، اتصالی دائمی میان موکت و کف به وجود می آید. جهت کسب اطلاعات فنی و همچنین آگاهی از شرایط فروش عمده چسب موکت کافیست با کارشناسان مجموعه بازود ارتباط برقرار نمائید.

چسب موکت چیست؟

معمولا مکان هایی که سطح کف آن، به طور کامل با موکت پوشانده شده است، مشکل جمع شدگی و عدم زیبایی ظاهری موکت را دارند. همچنین اگر میزان تردد در این مکان ها زیاد باشد، مشکل دو چندان می شود. به همین منظور بهترین راه حل، اتصال و چسباندن موکت یا کفپوش به سطح زیرین می باشد. چسب موکت با همین هدف طراحی می شود و فرمولاسیون آن به گونه ای است که با الیاف موکت ها و مواد سازنده کفپوش ها سازگاری داشته و آسیبی به آن ها وارد نمی کند. چسب موکت نوعی چسب پایه حلال است. فرمولاسیون این چسب بر اساس رزین کوپلیمر استایرن بوتا دی ان است . چسب موکت از لحاظ ظاهری بصورت مایعی عسلی رنگ با ویسکوزیته متوسط می باشد.

فروش عمده چسب موکت

انواع چسب موکت

چسب موکت ها با برندهای مختلفی تولید می شوند. شایان ذکر است فرمولاسیون چسب فوری و چسب موکت بسیار نزدیک به هم بوده و گاها از چسب های فوری نیز برای چسباندن موکت و کفپوش استفاده می شود. این چسب ها در انواع بسته بندی ربعی، کوارت، گالن و حلب بسته بندی و عرضه می گردند. بهترین برندهای چسب موکت در ایران عبارتند از:

 • چسب موکت پارس
 • چسب موکت قوام
 • چسب موکت بل
 • چسب موکت مشهد
 • چسب موکت سینا و …
فروش عمده چسب موکت در انواع مختلف از طریق مجموعه بازود امکان پذیر می باشد. جهت اطلاع از قیمت محصولات و همچنین ثبت سفارش می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۵۲۵۳۶۷ تماس حاصل فرمائید.

نحوه چسباندن موکت با چسب

 1. جهت چسباندن موکت با استفاده از چسب موکت، ابتدا می بایست سطح زیرین را آماده سازی کنید.
 2. در صورتی که سطح دارای ناهمواری است، آن را برطرف نمایید.
 3. برای ایمن سازی سطح نسبت به رطوبت، با استفاده از ترکیب پودر سنگ، سیمان و چسب بتن سطح را آب بندی کنید.
 4. در صورت استفاده از ترکیب فوق، ناهمواری های سطح نیز برطرف می گردد.
 5. پس از آماده سازی سطح و خشک شدن کامل آن، با استفاده از قلمو یا کاردک چسب را روی سطح اعمال کنید.
 6. کمی صبر کنید تا چسب مقداری خشک شده و خود را بگیرد.
 7. موکت یا کفپوش را با دقت بر روی سطح بچسبانید.
 8. تا خشک شدن کامل چسب، از تردد روی موکت بپرهیزید.

فروش عمده چسب موکت

خرید چسب موکت

پیش از خرید چسب موکت ابتدا مساحت سطح مورد نظر را محاسبه کرده تا مقدار چسب مورد نیاز مشخص گردد. برای متراژ های بالا خرید حلب مقرون به صرفه می باشد. شایان ذکر است معمولا عدد درج شده بر روی بسته بندی چسب موکت بر حسب لیتر می باشد. اما به دلیل وجود حباب در ساختار چسب، وزن واقعی چسب کمتر از عدد اسمی آن می باشد. جهت دریافت مشاوره و همچنین خرید عمده چسب موکت می توانید با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش : خلیلی
راه های ارتباطی با ما:
شماره موبایل: 09120525367
پست الکترونیکی: info@bazod.ir

مطلب پیشنهادی

چسب چوب بی رنگ

خرید چسب چوب بی رنگ باکیفیت

چسب چوب بی رنگ به طور معمول بر اساس رزین پلی وینیل استات در حال …

بازرگانی بازود